Hilary Duff Türkiye Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Türkiye Fan Forum

Sitemizin Renkli Dünyasında Hilary Duff Hayranlarıyla Eğlenceye Katılın! - Daha Çok Üye Daha Fazla Eğlence!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  İletişimİletişim  

HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
helenabetty
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
helenabetty

Kadın
Oğlak Domuz
Ruh Hali : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Melekcg8
Sanal Hayvanı : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? 63750126pf2

HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Vide
MesajKonu: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 5:51 pm

sLm aRKadasLaR...egeR HiLL iLe chat yapMaK istiyorsanız StaRDoLL^a uye oLuN ve HiLL^i aRkadas oLaRaK ekLeyiN chat yeri var oRaya tıkLayıN[ziyaretci defteri deiL..!] ama sanırıM KoNusmak iciN s.s[superstar] oLmak gerekiyoR...BeN NoRmaL uyeyiM ve daha nasıL KonusuLuyor buLaMadıM:( egeR s.s iseniz HiLL^i Konusarak Türkiye^ye biLe cagıRabiLiRsiniz...ßeNce bu fıRsat kacmaz..!ve geRcekteN cevap veRiyoR..!
SevgiLeR Helenabetty...
Beat of My Heart Fly Come Clean So Yesterday Avavavav
MUSIC@ddict!
Co - Admin
 Co - Admin
MUSIC@ddict!

Kadın
Balık Maymun
Ruh Hali : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Zararsizgu4
Sanal Hayvanı : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Piddaaa4zy3

MesajKonu: Geri: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 7:50 pm

Gerçektenmi?? Bi acaip geldi bana. Inanimi? Hil neden ordan konu$sunki milletle? Sitesinden fln konu$ursa daha iyi deyil mi onun için. Ne bilim, inanasim gelmiyo.
http://chances.next27.com/wp
yvonne_s
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
yvonne_s

Kadın
Ruh Hali : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Asikdy5
Sanal Hayvanı : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Thth65068625yh4

MesajKonu: Geri: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 12:26 pm

MUSIC@ddict! demiş ki:
Gerçektenmi?? Bi acaip geldi bana. Inanimi? Hil neden ordan konu$sunki milletle? Sitesinden fln konu$ursa daha iyi deyil mi onun için. Ne bilim, inanasim gelmiyo.

İnan canım (: Kuzenimde görmüştüm. Stardoll bir oyun sitesi. Kendi evini ve kızını yapıyorsun para falan kazanıyorsun acayip bişey pek anlamadım... Orada gerçek ünlülerle sohbet etme şansın oluyor. Ama bu şans bitti zannediyorum.
http://hadisefanclub.forum.st/
MUSIC@ddict!
Co - Admin
 Co - Admin
MUSIC@ddict!

Kadın
Balık Maymun
Ruh Hali : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Zararsizgu4
Sanal Hayvanı : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Piddaaa4zy3

MesajKonu: Geri: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyPtsi Şub. 01, 2010 10:41 pm

yvonne_s demiş ki:
MUSIC@ddict! demiş ki:

İnan canım (: Kuzenimde görmüştüm. Stardoll bir oyun sitesi. Kendi evini ve kızını yapıyorsun para falan kazanıyorsun acayip bişey pek anlamadım... Orada gerçek ünlülerle sohbet etme şansın oluyor. Ama bu şans bitti zannediyorum.
tüh yaa, süper olurdu onunla konu$saydim. ama bir gün o da olacak. ^^
http://chances.next27.com/wp
helenabetty
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
helenabetty

Kadın
Oğlak Domuz

MesajKonu: Geri: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyPerş. Şub. 11, 2010 12:13 pm

eveT canıM geRceK aMa sanıRıM sadece s.sLeR Konusuo daah nasıL KonusuLduuNu cozeMediM Smile
Hilary_rockstar
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
Hilary_rockstar

Ruh Hali : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Mutluli2
Sanal Hayvanı : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Thpskaa41en6

MesajKonu: Geri: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyC.tesi Mart 06, 2010 6:10 pm

yıllardır bu oyunun üyesiyim ve hil ile konuşmak için ss olmak gerekmiyoo ve ben konuştum muhteşem bi andııı snrm hayatımın en güzel anıydı ayrıca gerçk stardoll amerika da çoook ünlü bi oyun ve bazı gerçek ünlüler de oynuyooo ayrıca oyunu oynarken ki videoları da varr Smile)) ama hilary 5-6 ayda bi ancak giriyo ve açık olarak yakalamak çook zor Smile))ben her gün girdiğim için bu şansı yakaladım ... ve biraz konuştuk ....sizede tavsiye ederim hilary hayranları ile bu sitede konuşuyorr
helenabetty
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
helenabetty

Kadın
Oğlak Domuz

MesajKonu: Geri: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyPaz Mart 14, 2010 1:56 am

S.s oLduM ama yeNi KoNusamadım bende hergun mutlaka girip bakıorm chat bolumune hatta gunde 35-40 kere fln girip bakıorm ama birturlu yakalıyamadım Sad
Hilary_..Duff
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
Hilary_..Duff

Ruh Hali : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? Mutluli2
Sanal Hayvanı : HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? 2010

MesajKonu: Geri: HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?   HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..? EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 2:19 pm

yha arkadaşlar bnde ss yim ..ama hil açmıyo bn hilary ile chat diye bi zamanlar chat sayfası açmışlardı o zaman konuştumm

HiLL iLe chat yapMaK isteyeNLeR..?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası