Hilary Duff Türkiye Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Türkiye Fan Forum

Sitemizin Renkli Dünyasında Hilary Duff Hayranlarıyla Eğlenceye Katılın! - Daha Çok Üye Daha Fazla Eğlence!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  İletişimİletişim  

Moda & Still

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
mavimelek
HILARY Takipçisi
HILARY Takipçisi
mavimelek

Kadın
Boğa Manda
Ruh Hali : Moda & Still Asikdy5
Sanal Hayvanı : Moda & Still Thpskaa41en6

Moda & Still Vide
MesajKonu: Moda & Still   Moda & Still EmptyCuma Mart 06, 2009 5:07 pm

Bu yılın modası mini etekler sizin de mi ilginizi çekiyor? O zaman cesaretinizi toplamak yerine birkaç kurala uymanız yeterli olacak.

Siz de mini etek giyinmek istiyorsunuz. Fakat ya vücudunuza güvenemediğinizden ya da oturup kalkmayı beceremediğinizden bir türlü cesaret edemiyorsunuz. Her şeyin bir ç****i olduğu gibi mini etek giyinmenin de çareleri var. Dikkat edilecek bazı hususlarla siz de mini modasına uyabilirsiniz.

Mini eteğinizi giyinmeden önce birkaç prova yapın. Oturun, kalkın ve edepli oturabiliyor musunuz bir bakın.

Yüksek belli mini etekler daha uzun görünürler. Bu nedenle bu tür etekleri işyerinizde rahatlıkla giyinebilirsiniz. Ayrıca bu etekler pileli eteklerden çok daha ciddi bir görüntü sağlayacaktır.

Mini eteklerin üzerine uzun ceketler giyinmeye kalkmayın.

Mini eteğin altına ince topuklu ayakkabı giyinmeyin. Düz ya da alçak topuklu ayakkabıları tercih edin.

Kış ayları için opak çorapları tercih edebilirsiniz. Sizi çok daha iyi gösterecektir. Yaz aylarında ise bacaklarınıza güveniyorsanız çıplak bacaklarınızı nemlendirici sürerek daha çekici bir hale getirebilirsiniz.

Kalçalarıyla bacakları arasında uyuma sahip kişiler kloş etekleri tercih etmekte serbesttir. Erkeksi vücutlular ise daha yumuşak modelleri giymelidir.

Eteğin üstüne giyeceğin modern bir gömlerk sizi daha seksi gösterecektir.
http://www.serenaysarikaya.1talk.net
Sebo_
HILARY Bağımlısı
HILARY Bağımlısı
Sebo_

Kadın
Balık Manda
Ruh Hali : Moda & Still Nerdeyimjd2
Sanal Hayvanı : Moda & Still Bocek3jv1

Moda & Still Vide
MesajKonu: Geri: Moda & Still   Moda & Still EmptyCuma Mart 06, 2009 5:11 pm

ıyy hic sevmem mini etek giymeyiii..
yvonne_s
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
yvonne_s

Kadın
Ruh Hali : Moda & Still Asikdy5
Sanal Hayvanı : Moda & Still Thth65068625yh4

Moda & Still Vide
MesajKonu: Geri: Moda & Still   Moda & Still EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 11:43 am

Ben çoğunlukla mini etek giyerim. Kış aylarında desenli siyah çorapla ve çizmelerle giyiyorum.
http://hadisefanclub.forum.st/

Moda & Still

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası