Hilary Duff Türkiye Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Türkiye Fan Forum

Sitemizin Renkli Dünyasında Hilary Duff Hayranlarıyla Eğlenceye Katılın! - Daha Çok Üye Daha Fazla Eğlence!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  İletişimİletişim  

Hilary Britney'e Rakip!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
SkaterGirL
Co - Admin
 Co - Admin
SkaterGirL

Kadın
Koç Maymun
Ruh Hali : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Sertyh2
Sanal Hayvanı : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Cccfis12

Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 10, 2009 8:15 pm

Algieb@dmin demiş ki:
neden bahsettiğini gayet iyi anladım canım sen benim dediğimi anlamadın galiba kişiliği yoksa yaptığı işler benim için bir anlam ifade etmiyor dedim

insanın kişiliğine 1 dersek yaptığı işler bunun yanına eklenerek 10 olur 100 olur 1000 olur ama baştaki 1 yoksa ne kadar sıfır yan yana gelirse gelsin değeri artmaz sonuç hep sıfırdır britney de böyledir baştaki 1den yoksun bir sıfır..

süper açıkladınn katılıyorum...
Hilary Kolik Melike
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
Hilary Kolik Melike

Kadın

MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 10, 2009 9:02 pm

Britney'nin ne kdr zor günler yaşadığınızı biliosunuz bnce yaptığı hareketler yaşadığı olaylara göre normal
TwilightCullenღ
Moderatör
Moderatör
TwilightCullenღ

Kadın
Aslan Horoz
Ruh Hali : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Sarhosny0
Sanal Hayvanı : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 502vt2

MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 10, 2009 11:53 pm

Tartışmaya hiç gerek yok ben seni gayet iyi anladım canım ama habere göre konuşuyoruz sonuçta Britney'nin kişiliğine benimde diyeceklerim seninle aynı zaten ama işi ve sesi hakkında Hill Britney'e rakip görülüyorsa Hilary için bu çok çok iyii bir şey..
http://www.frmekan.com
Algieb@dmin
The R@smus'un En Gerçek F@nı
Algieb@dmin

Kadın
Balık Horoz
Ruh Hali : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Arszls4
Sanal Hayvanı : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Thpiddafaraa2bd1

MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 2:22 pm

bana kalırsa işini ele alırsak bile britney'nin hiç bir özelliği yok onun bu kadar abartılmasını sağlayan sadece skandallarıdır ayrıca toplasan onun yaptığı işler hilary'nin bu genç yaşına kadar yaptığı yaptığı işlerin yanında solda sıfır kalır hilary ki küçüklüğünden beri o kadar filmde oynamış albüm çıkarmış tasarımcılık yapmış kendi markası bile var hilary de kişiliğini ayakları altına alıp birkaç skandal çıkarsa yaptığı bu işleri tüm dünyaya duyurur ve dünya starı konumuna gelir

o yüzden ben ortada iyi birşey görmüyorum ve ben olsam britney'e rakip görülmeyi istemezdim..bunlar benim düşüncelerim kimse katılmak zorunda değildir
yvonne_s
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
yvonne_s

Kadın
Ruh Hali : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Asikdy5
Sanal Hayvanı : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Thth65068625yh4

MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 12:12 pm

Lütfen saçmalamayın Hilary Britney Spears'a nasıl rakip olabilir? Birincisi aralarında çok fazla yaş farkı var ikincisi Britney Spears kaç yıldır albüm yapıyor. Britney Spears şarkısı dinledikten sonra Hilary Duff'ın şarkısını dinleyemem ben... Neden? Çünkü Britney daha başarılı bu işlerde... Belki bir kaç yıl sonra Hilary Britney Spears kadar olamasada, şu ankinden daha fazla ünlü olabilir. Ne kadar ünlü olursa olsun yine kıyaslanamaz ve yine kıyaslanamaz... Belki şöyle derseniz "Geleceğin Britney Spears'ı" kabul edinilebilir. Ama Rakip denmesi çok mantıksız...
http://hadisefanclub.forum.st/
Hil-Arda
Moderatör
Moderatör
Hil-Arda

Erkek
Yengeç Köpek
Ruh Hali : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Ssstt10
Sanal Hayvanı : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Bird10

MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 05, 2010 1:39 pm

çok falza yaş farkı var demişsinde abartmaya gerek yok Smile aralarında 5-6 yaş fark var ve bu brtineye pek avantaj saglamıyo cunku hilary u kadar genç yaşta unlu olmuştur.Britney Hilary den daha oncede bu işi yapıyodu diye bişey yok.Britney nin ilk şarkısı baby one more time 1998 yılında radyoda çalmış.Britney daha radyodayken Hilary 1998 yılında Casper meets wendy filmiyle tv deydi.Biri ilk olarak şarkıcılık digeri oyunculuk yaptı.Ama sonrada ilk olarak 2000 yılında Hilary Lizzie McGuire rolünde hem tv de oynuyordu hemde şarkı soyluyordu bu dizide.Hilary hem genç yaşta bu kadar iyi işler başarmış birisi.İkiside 1998 den beri bu işin içinde hilary ondan 5-6 yaş küçük olmasına ragmen bu kadar iyi durumda. Bence britney nası hilary ye rakip gosterilebiliyo afro
Algieb@dmin
Algieb@dmin

Kadın
Balık Horoz
Ruh Hali : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Arszls4
Sanal Hayvanı : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Thpiddafaraa2bd1

MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:18 pm

Hil-Arda demiş ki:
çok falza yaş farkı var demişsinde abartmaya gerek yok Smile aralarında 5-6 yaş fark var ve bu brtineye pek avantaj saglamıyo cunku hilary u kadar genç yaşta unlu olmuştur.Britney Hilary den daha oncede bu işi yapıyodu diye bişey yok.Britney nin ilk şarkısı baby one more time 1998 yılında radyoda çalmış.Britney daha radyodayken Hilary 1998 yılında Casper meets wendy filmiyle tv deydi.Biri ilk olarak şarkıcılık digeri oyunculuk yaptı.Ama sonrada ilk olarak 2000 yılında Hilary Lizzie McGuire rolünde hem tv de oynuyordu hemde şarkı soyluyordu bu dizide.Hilary hem genç yaşta bu kadar iyi işler başarmış birisi.İkiside 1998 den beri bu işin içinde hilary ondan 5-6 yaş küçük olmasına ragmen bu kadar iyi durumda. Bence britney nası hilary ye rakip gosterilebiliyo afro
katılmaktayım Hilary'le Britney aslında karşılaştırılmaması gereken iki insan Britney sadece şarkıcılıkla uğraşıyor ama Hilary'nin her işte parmağı var belki Hilary de sadece şarkıcılıkla uğraşsa Britney'den bile iyi olurdu Wink
yvonne_s
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
yvonne_s

Kadın
Ruh Hali : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Asikdy5
Sanal Hayvanı : Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 Thth65068625yh4

MesajKonu: Geri: Hilary Britney'e Rakip!!!   Hilary Britney'e Rakip!!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 05, 2010 4:23 pm

Hil-Arda demiş ki:

Olabilir… Sonuçta hangisi daha çok ünlü şarkıcılık işinde? Ben oyunculuktan bahsetmedim zaten şarkıcılıktan bahsettim. Ayrıca demek istediğimde ikisi birbiriyle kıyaslanmaması gereken insanlardı…
http://hadisefanclub.forum.st/

Hilary Britney'e Rakip!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2